KONST / Litografier / Färglitografi 14187192
nr 1418 7192
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Signerad, numrerad 57/360. Färglitografi, bildmått: 34x44, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:30:27